Модель: T-XL3C-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-400/5A przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 30,5mm. Konstrukcja zapewnia klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 12,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Kompaktowe wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.