Модель: T-XL3C+300/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalny montaż na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.