Модель: T-XL3C-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3C-300/1A o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 1A został zaprojektowany do pracy z częstotliwościami od 50 do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się wewnętrzną średnicą 30,5mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 26x21mm lub 31x11mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub na szynie DIN przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.