Модель: T-XL3C+250/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C-250/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 30,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.