Модель: T-XL3C+250/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 250A oraz wyjściowym 5A został zaprojektowany do pracy przy częstotliwościach od 50Hz do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.