Модель: T-XL3C-250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 250A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA, pracując w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 30,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika to 62mm x 40mm x 78mm.