Модель: T-XL3C-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-250/1A o prądzie wejściowym 250 A oraz wyjściowym 1 A przeznaczony jest do pracy w układach pomiarowych o częstotliwości 50–60 Hz. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 5 VA, 1 przy 10 VA oraz 3 przy 15 VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 30,5 mm oraz możliwość montażu na szynach prądowych o wymiarach 26x21 mm lub 31x11 mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 62x40x78 mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.