Модель: T-XL3C-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-150/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 3,75VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 7,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 26x21mm lub 31x11mm. Całkowite wymiary urządzenia to 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.