Модель: T-XL3C+125/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 30,5mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.