Модель: T-XL3C-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3C-125/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 125A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 3,75VA oraz 3 przy 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 26mm x 21mm lub 31mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62mm x 40mm x 78mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.