Модель: T-XL3C+120/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Zakres częstotliwości pracy przetwornika mieści się w przedziale od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w zakresie od -20°C do 45°C. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN.