Модель: T-XL3C+120/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 120A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie 50-60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.