Модель: T-XL3C+100/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia to 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.