Модель: T-XL3C-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-100/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62 x 40 x 78mm.