Модель: T-XL3B-75/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-75/5A
Опис
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 75A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik zaprojektowano do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.