Модель: T-XL3B-60/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika pozwala na pracę w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Urządzenie posiada kompaktowe wymiary wynoszące 62x40x78mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.