Модель: T-XL3B+500/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3B przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 5VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.