Модель: T-XL3B-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-500/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz.