Модель: T-XL3B-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 1A jest przeznaczony do pracy w instalacjach elektrycznych przy częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA, klasę 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.