Модель: T-XL3B+400/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnały pomiarowe. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Zostało zaprojektowane do pracy w środowisku o temperaturze mieszczącej się w przedziale od -20 do 45°C.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Produkt spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1, co potwierdza jego parametry techniczne w zakresie standardów pomiarowych.