Модель: T-XL3B+400/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do pomiaru prądu w układach o prądzie wejściowym 400A i prądzie wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie o wymiarach 62x40x78mm przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.