Модель: T-XL3B-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-400/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 15VA.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.