Модель: T-XL3B+300/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego. Opcjonalnie dostępny jest zestaw umożliwiający montaż na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.