Модель: T-XL3B-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3B-300/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy przekładnika mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.