Модель: T-XL3B-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL3B-250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 15VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy dla tego komponentu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.