Модель: T-XL3B+200/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-200/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3B przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S utrzymywana jest przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub, przy wykorzystaniu dodatkowych akcesoriów, montaż na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.