Модель: T-XL3B-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL3B-200/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego zapewnia klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 7,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.