Модель: T-XL3B-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3B-200/1A jest przeznaczony do pracy w systemach elektroenergetycznych z prądem wejściowym 200A i wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 7,5VA, 1 przy 10VA oraz 3 przy obciążeniu 12,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm.