Модель: T-XL3B+150/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-150/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3B o przełożeniu wejściowym 150 A oraz wyjściowym 5 A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 2,5 VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60 Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża lub, przy użyciu opcjonalnych akcesoriów, instalację na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62 x 40 x 78 mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.