Модель: T-XL3B-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3B-150/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 150A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Jego klasa dokładności zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 7,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Fizyczne wymiary elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.