Модель: T-XL3B-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3B-100/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążenia do 2,5VA, 1 dla obciążenia do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.