Модель: T-XL3A-80/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-80/5A
Опис
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3A-80/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 80A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz przy obciążeniu znamionowym 2,5VA w klasie dokładności 0,5.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a średnica wewnętrzna otworu mierzy 22,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.