Модель: T-XL3A-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3A-75/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 75A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.