Модель: T-XL3A+600/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-600/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a średnica wewnętrzna otworu to 22,5mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.