Модель: T-XL3A-600/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 600A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 15VA.
Produkt charakteryzuje się wymiarami 62x40x78mm oraz średnicą wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Przekładnik można montować przykręcając go bezpośrednio lub opcjonalnie na szynę DIN.