Модель: T-XL3A-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-600/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm, co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie przewodu fazowego.
Wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.