Модель: T-XL3A-60/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm.