Модель: T-XL3A-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Urządzenie służy do pomiaru prądu w układach elektrycznych, przetwarzając prąd wejściowy o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od klasy dokładności, obciążenie znamionowe wynosi maksymalnie 2,5VA dla klasy 1 oraz 3,75VA dla klasy 3.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 22,5mm, a jego gabaryty to 62x40x78mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.