Модель: T-XL3A+500/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-500/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o natężeniu 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 10VA i pracuje w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Zgodność z normami EN 60044-1 oraz EN 61869-1 zapewnia parametry pracy wymagane w układach pomiarowych.