Модель: T-XL3A-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego 500A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 22,5mm. Konstrukcja zapewnia klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA, klasę 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 20VA.
Urządzenie posiada wymiary 62x40x78mm i jest przystosowane do pracy w zakresie temperatur od -20 do 45°C. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.