Модель: T-XL3A-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3A-50/5A o prądzie wejściowym 50A oraz wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Parametry pracy w zakresie częstotliwości 50–60Hz zapewniają stabilność pomiaru w typowych instalacjach zasilających.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 22,5mm. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, przy czym istnieje możliwość instalacji na szynie DIN przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów. Wymiary fizyczne produktu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.