Модель: T-XL3A-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) / 3 (2,5VA)
Przekładnik prądowy XL3A-50/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 50A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja elementu o wymiarach 62x40x78mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.