Модель: T-XL3A+400/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3A oferuje prąd wejściowy na poziomie 400A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 22,5mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie zachowuje parametry pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.