Модель: T-XL3A+400/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3A-400/5A-0.2 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.