Модель: T-XL3A-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL3A-400/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Praca urządzenia odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy dla tego modelu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.