Модель: T-XL3A-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 15VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, natomiast średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm. Komponent jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.