Модель: T-XL3A-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-300/1A przetwarza prąd wejściowy o wartości 300A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Zależnie od obciążenia, przekładnik osiąga różne klasy dokładności: 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu maksymalnym 15VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 22,5mm. Obudowa o wymiarach 62x40x78mm przystosowana jest do montażu przykręcanego. Istnieje możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.