Модель: T-XL3A+250/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A+
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy serii XL3A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Konstrukcja przystosowana jest do pracy w instalacjach o częstotliwości z zakresu od 50 do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodów. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.