Модель: T-XL3A-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3A-250/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się klasami dokładności odpowiednio: 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu 15VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcanie, a z opcjonalnym wyposażeniem instalację na szynie DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.