Модель: T-XL3A-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-200/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Częstotliwość pracy przekładnika wynosi 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.